ویژه

50 گرم پسته اکبری بوداده محموله PBC6

PBP_30

جدید

پسته اکبری بوداده درجه یک دستچین شده

جزییات بیشتر

12,800 تومان

12,800 تومان به ازای هر بسته

- +

اضافه به مقایسه

درخواست مشاوره تلفنی
 
بررسی تخصصی

پسته با توجه به خواص بسیار زیادی که دارد، می تواند به عنوان یک خوراکی و میان وعده مناسب و مقوی برای کودکان ما باشد. ازین رو پسته بازار بر آن شده است تا بسته بندی های 50 گرمی خود را وارد بازار کند به گونه ای که یک خوراکی سالم برای زنگ تفریح دانش آموزان باشد. تجربه نشان داده که در بین افراد مختلف به خصوص کودکان، پسته بوداده نسبت به پسته خام محبوبیت بیشتری دارد.

پسته ایرانی انواع و اقسام مختلی دارد؛ از جمله: پسته اکبری، احمدآقایی، کله قوچی، فندقی و .....

در این بین، پسته اکبری که در دنیا با نام تجاری (Long Pistachio) شناخته می‎شود؛ نسبت به سایر پسته‎ها از محبوبیت بیشتری برخوردار است. این نوع پسته ارزشمندتر، شکیل‎تر و تشریفاتی‎تر می‎باشد؛ زیرا اندازه دانه برگتری نسبت به سایر پسته‎ها دارد.

بسیاری از افراد علاقه چندانی به پسته خام نداشته و  پسته بوداده و برشته شده را به آن ترجیح می دهند. این محصول پسته بوداده نمکی ساده می باشد که با توجه به برشته شدن آن با استفاده از دستگاه های صنعتی و پیشرفته، بسیاز ترد و خوشمزه می باشد.

همچنین لازم به ذکر است همانطور که در عنوان محصول و همچنین جزئیات آن اشاره شده است، این محصول دستچین شده می باشد و به هیچ عنوان پسته دهان بسته در آن وجود ندارد. تمامی عکس های محصولات موجود در پسته بازار از نمونه واقعی گرفته شده و نمایانگر کیفیت محصول می باشند.

 
جزئیات فنی
شماره محمولهPBC6
نوع پستهاکبری
وزن پسته موجود در بسته بندی50 گرم
وزن کل56 گرم
ابعاد بسته بندی10cmx15cm
طعم محصولپسته بوداده نمکی
دهن بست (دهان بسته)0.00 درصد
آب خندان0.00 درصد
اونس20-22 دانه
سال تولید1397

نوشتن دیدگاه

50 گرم پسته اکبری بوداده محموله PBC6

پسته اکبری بوداده درجه یک دستچین شده

نوشتن دیدگاه

9 محصول مشابه یافت شد

کد QR

منو

مقایسه 0