پرفروش ترین محصولات

روش های پرداخت وجه در پسته بازار چگونه است؟

در حال حاضر مشتریان می توانند به دو روش هزینه مربوط به سفارش خود را پرداخت نمایند:

پرداخت اینترنتی

در این روش که از طریق درگاه اینترنتی صورت می گیرد مشتریان می توانند هزینه مربوطه را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می شود و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت پسته بازار می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید.

1- شماره 16 رقمی کارت

این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاً رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خودپرداز وارد می کنید، تفاوت دارد.

برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

3- کد CVV2

CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد.

4- تاریخ انقضا

تاریخ انقضای کارت بانکی روی آن حک شده است.

اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

پرداخت در محل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، پسته بازار این امکان را فراهم آورده است که هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش و با استفاده از دستگاه های کارتخوان سیار پرداخت کنند.

در حال حاضر روش های پرداخت و ارسال سفارش در پسته بازار بر یکدیگر اثرگذار می باشند. بدین صورت که مشتری در صورت پرداخت آنلاین می تواند بازه زمانی مورد نظر خود را برای دریافت سفارش مشخص کند؛ حال آنکه در صورت ثبت سفارش به روش پرداخت در محل، بازه زمانی تحویل سفارش از سوی پسته بازار تعیین شده و به مشتری اعلام خواهد شد.


کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0