پرفروش ترین محصولات

پس دادن محصول خریداری شده در پسته بازار چگونه است؟

ماهیت خرید اینترنتی با روش های خرید سنتی تفاوت هایی بنیادین دارد. پسته بازار تمامی تلاش خود را انجام می دهد تا مشتری بدون هرگونه دغدغه اضافی، از خرید آنلاین خود نهایت رضایت را داشته باشد.

یکی از بزرگترین دغدغه ها در این زمینه چگونگی پس دادن محصول خریداری شده می باشد. در این راستا با توجه به ماهیت خوراکی محصولات پسته بازار و همچنین رعایت هرچه بیشتر نکات بهداشتی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش به شرح زیر از سوی پسته بازار به مشتری ارائه خواهد شد:

  • در صورتی که پس از ثبت نهایی سفارش و پیش از دریافت محصول، به هر دلیلی مشتری از خرید خود منصرف شود، کافیست از طریق تماس با پشتیبانی فروشگاه اینترنتی پسته بازار این مسئله را اطلاع رسانی کند. در چنین شرایطی سفارش لغو شده و بدون قید و شرط تمامی مبالغ پرداخت شده ظرف مدت 48 ساعت به حساب بانکی مشتری بازگدانده خواهد شد.
  • تمامی محصولات پسته بازار در بسته های پلمپ شده و کاملا بهداشتی ارائه می شوند. در صورتی که پس از دریافت و رؤیت محصول، پیش از باز کردن پلمپ آن، به هر دلیلی مشتری از خرید خود منصرف شود، ظرف مدت 7 روز پس از دریافت محصول می تواند درخواست پس دادن محصول خریداری شده را از طریق تماس با پشتیبانی فروشگاه اینترنتی پسته بازار ثبت کند. پس از ثبت درخواست ظرف مدت 24 ساعت پیک مخصوص پسته بازار با هماهنگی مشتری بدون دریافت هرگونه هزینه اضافی محصول را از مشتری دریافت خواهد کرد.
  • لازم است بسته بندی محصول پس داده شده سالم، بدون باز شدن پلمپ اولیه و محصولات آن نیز در سلامت ظاهری مانند زمان تحویل به مشتری باشند. پس از کنترل این موارد و اعلام تأییدیه به مشتری، ظرف مدت 72 ساعت تمامی مبالغ پرداخت شده به حساب بانکی مشتری بازگردانده خواهد شد.
  • با توجه به موارد مذکور، مشتری بایستی در هنگام تحویل سفارش، نسبت به سلامت ظاهری محصولات، بسته بندی آن ها و مهمتر از همه نسبت به پلمپ بودن بسته بندی ها توجه لازم را داشته باشد و از دریافت بسته بندی معیوب و یا باز شده جداً خودداری نماید. در غیر این صورت تمامی عواقب آن به عهده مشتری می باشد.
  • با توجه به مسائل مطرح شده پس از ثبت درخواست مرجوعی سفارش از سوی مشتری، برای بازگشت محصول، تأیید سلامت فیزیکی آن و بازگشت وجه به مشتری حداکثر 72 ساعت زمان نیاز می باشد.
  • نیاز به تأکید است، در صورتی که بسته بندی محصول باز شود، به هیچ وجه امکان پس دادن سفارش وجود ندارد.

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0